E-Universite
E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite

Memurlar.net - E-Üniversiteden Dev Fırsat

Memurlar.net 30.10.2013 tarihli yayınında "E-Üniversite`den Dev Fırsat" başlıklı manşet haber yayınladı. Kampanya detayları ve haberi görmek için http://www.memurlar.net/haber/419808/ linkini kullanabilirsiniz.


Memurlar.net - E-Üniversite Kapılarını Aralıyor

Memurlar.net 21.10.2013 tarihli yayınında " Türkiye’de E-Üniversite gibi uluslararası geçerliliği olan ve verdiği lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarını veren bir başka platform henüz yok"  Manşetli röportaj yayınladı. Veli Sarıtoprak ile SİSTEMTÜRK Belgelendirme, Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi ortağı ve e-üniversite yönetim kurulu başkanı Ahmet Malik Öztürk ile enine boyuna sanal üniversite eğitimini (e-Üniversite) konuştu. Röportajın devamını okumakiçin http://www.memurlar.net/haber/416579/ Linkini kullanabilirsiniz.


Milliyet.com.tr - E-Üniversite Yeni Kapılar Aralıyor

Milliyet gazetesi 21.10.2013 tarihli yayınında "E-Üniversite Yeni Kapılar Aralıyor" Manşetli röportaj yayınladı. Veli Sarıtoprak ile SİSTEMTÜRK Belgelendirme, Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi ortağı ve e-üniversite yönetim kurulu başkanı Ahmet Malik Öztürk ile enine boyuna sanal üniversite eğitimini (e-Üniversite) konuştu. Röportajın devamını okumak için http://www.milliyet.com.tr/Milliyet.aspx?aType=EklerDetay&ReleaseID=1696&EkPage=5 Linkini kullanabilirsiniz.
businessankara.com - Özel Röportaj: E-Üniversite

businessankara.com E-Üniversite hakkında özel röportaj yayınladı röportajın devamını okumak için http://www.businessankara.com/egitim/ozel-roportaj-e-universite.html Linkini kullanabilirsiniz.haberexen.com - E-Üniversite Çalışanlar İçin Bulunmaz Fırsat


Haberexen.com E-Üniversite hakkında haber yayınladı Haberin başlığı ise "E-Üniversite Çalışanlar İçin Bulunmaz Fırsat" Haberin devamını okumak için http://www.haberexen.com/e-universite-calisanlar-icin-bulunmaz-firsat-423347h.htm Linkini kullanabilirsiniz.
yurthaber.mynet.com - MMO Samsun Şubesi Ile E-üniversite Arasında Protokol Imzalandı

 Mynet Yurt Haber E-Üniversite hakkında haber yayınladı. Haberin başlığı ise "MMO Samsun Şubesi Ile E-üniversite Arasında Protokol Imzalandı" Haberin devamını okumak için http://yurthaber.mynet.com/samsun-haberleri/mmo-samsun-subesi-ile-e-universite-arasinda-protokol-imzalandi-1089212?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral Linkini kullanabilirsiniz.yerel.iha.com.tr - Mmo, E-Üniversite ile Protokol İmzaladı

 İhlas Haber Ajansı E-Üniversite hakkında haber yayınladı. Haberin başlığı ise "Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi E-Üniversite ile protokol imzaladı" Haberin devamını okumak için http://yerel.iha.com.tr/samsun/63/mmo-e-universite-ile-protokol-imzaladi/20131004AW000567 Linkini kullanabilirsiniz.   

 

 


haber3.com - Mmo, E-Üniversite ile Protokol İmzaladı

 Haber3 E-Üniversite hakkında haber yayınladı. Haberin başlığı ise "MMO Samsun Şubesi Ile E-üniversite Arasında Protokol Imzalandı" Haberin devamını okumak için http://www.haber3.com/mmo-e-universite-ile-protokol-imzaladi-haberi-2233659h.htm Linkini Kullanabilirsiniz


haberdenhaber.com - Mmo, E-Üniversite ile Protokol İmzaladı

Haberden Haber E-Üniversite hakkında haber yayınladı. Haberin başlığı ise "MMO Samsun Şubesi Ile E-üniversite Arasında Protokol Imzalandı" Haberin devamını okumak için http://www.haberdenhaber.com/samsun/mmo-e-universite-ile-protokol-imzaladi-h83875.html Linkini Kullanabilirsiniz
haberler.com - Mmo, E-Üniversite ile Protokol İmzaladı

 Haberler.com E-Üniversite hakkında haber yayınladı. Haberin başlığı ise "Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi E-Üniversite ile protokol imzaladı" Haberin devamını okumak için http://www.haberler.com/mmo-e-universite-ile-protokol-imzaladi-5144597-haberi/ linkini kullanabilirsiniz.

 sosyalmedyaport.com - E-Üniversite İle Kampüs Ayağınıza Geliyor

 Sosyalmedyaport E-Üniversite hakkında haber yayınladı. Haberin başlığı ise E-Üniversite İle Kampüs Ayağınıza Geliyor. Haberin devamını okumak için http://www.sosyalmedyaport.com/e-universite-ile-kampus-ayaginiza-geliyor.html linkini kullanabilirsiniz.

E-Üniversite NoName Dergisinin Yeni Sayısında


E-Üniversite No Name dergisinin yeni sayısında. E-Üniversite Kurucularından Tankut ASLANTAŞ No Name dergisinin yeni sayısında E-Üniversite`yi ve Online Eğitimin geleceğini anlattı. No Name dergisini online olarak aşağıdaki adresten takip edebilirsiniz: 


http://www.nonamedergisi.org/
TRT Türkiyenin Sesi Radyosu


 E-Üniversite TRT Türkiye`nin Sesi Radyosu`nda. 2 Temmuz Salı günü Saat 17.00`da "Sırt Çantam" Programına konuk olacak Tankut ASLANTAŞ, E-Üniversite ile Online Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Programları ile Yurtdışı Eğitim Fırsatlarından bahsedecek. Günnur ÖZTÜRK`ün hazırlayıp sunduğu Sırt Çantam Programı saat 17.00`da yayınlanmaktadır. 


[1]
Copyright 2013 E-Universite.com.tr | Her hakkı saklıdır.

SATIN ALMA EKRANI

Aşağıdaki bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bir sonraki aşamada güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Satın alınan ürün
Basında Biz

Ürün Fiyatı: TL
Adınız
Email
Cep Telefon Numaranız
Mesajınız
Güvenlik Kodu Captcha  Resmi Değiştir
Güvenlik kodunu giriniz