E-Universite
E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite

Küreselleşme, Avrupa Birliği ve makroekonomik gelişmeler nedeniyle Türkiye’de birçok sektör, geçmişte benzeri olmayan yeni bir dönemin başlangıcındadır. Sektörlerinde öncü olmayı hedefleyen şirketlerin başarısı, geleceğe yönelik bütünsel stratejileri hayata geçirebilme yetenekleri ile orantılı olacaktır.

 

Acımasız rekabet, teknolojide yaşanan hızlı gelişmeler, yeni yasalar ve kurallar, artan müşteri karmaşıklığı günümüz şirketlerini uzun vadeli strateji yapmaya zorlamaktadır. Bu nedenle yapılması düşünülen iyileştirme ve yeniden yapılanma çalışmalarının kapsamı, konusunda uzmanlaşmış, tarafsız bir üçüncü göz tarafından belirlenmelidir.

SistemTurk Uluslararası Belgelendirme, gelişen ve küreselleşen ekonomi ile entegrasyonu hızlı bir şekilde gerçekleşen Türkiye’de Kalite Yönetim Sistemleri ve Yönetim Danışmanlığı hizmetlerini tarafsız bir felsefe ile sağlamak amacıyla 15 yıllık sektör tecrübesinden hareketle 2007 yılında Ankara’da kurulmuştur. Firmamız değişimi dikkate alarak konularında lider uluslararası hizmet kuruluşları ile iş ortaklıkları oluşturmuş, yerel iş tecrübesi ve uluslararası bilgi birikimi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Kalite Yönetim Sistemlerinin aktif kullanıldığı ve sürekli iyileştirme felsefesinin benimsendiği biçimde şirketlere belgelendirme ve eğitim ve danışmanlık faaliyetleri veren firmamız, tasarım, analiz, geliştirme, modelleme, kalite belgelendirme faaliyetleri yürütme, proje yönetimi, denetimi ve kullanıma ile hazırlama, uzaktan eğitim sistemleri gibi danışmanlık hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır.Sağlık Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Avrupa Birliği Genel Sekreterliği, EGO Genel Müdürlüğü başta olmak üzere çok sayıda kamu kuruluşuna ve özel kuruma hizmet veren SistemTurk 2008 yılında Türkiye`nin ilk özel Uzaktan Eğitim Platformu’nu kurmuştur. Bu yapının içerisinde sınava hazırlık programları ve sertifika programları, senkron(canlı) ve asenkron(video kaydı) olarak verilmektedir.

Copyright 2013 E-Universite.com.tr | Her hakkı saklıdır.

SATIN ALMA EKRANI

Aşağıdaki bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bir sonraki aşamada Garanti Bankasına bağlanıp güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Satın alınan ürün
Hakkımızda

Ürün Fiyatı
TL
(*) Adınız
(*) Soyadınız
(*) EMail
(*) Cep Telefon Numaranız
Mesajınız
Güvenlik Kodu Captcha  Resmi Değiştir
(*) Güvenlik kodunu giriniz