E-Universite
E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite

Hedef ve İlkeler


Profesyonel anlayışa sahip olma

Mezun öğrencilerimizin belirli bir bilgi seviyesine sahip olmanın yanı sıra sosyal sorumluluklarının bilincinde, iş etiklerine uygun hareket etmesini hedeflemekteyiz.

Eleştirel düşünme yeteneği kazandırma

Öğrencilerimizin sorun odaklı değil çözüm odaklı hareket etmesini amaçlamaktayız. E- Üniversite olarak öğrencilerimizin eleştirel düşünmelerini desteklemekteyiz.

Etkili iletişim becerisinin geliştirilmesi

E- Üniversite eğitim politikaları öğrencilerimizin doğru ve etkili iletişim kurabilmelerini temel hedef olarak kabul etmektedir.

Doğru zamanda doğru bilgiyi kullanabilme yeteneğinin oluşturulması

E-Üniversite olarak biz, bilginin en değerli güç olduğuna inanıyoruz. Öğrencilerimizin sahip oldukları bu gücü doğru ve etkili biçimde kullanabilmeleri için sorgulayıcı ve araştırmacı bir eğitim sistemini destekliyoruz.

Ekip ruhunun oluşturulması

Başarının anahtarlarından biri takım çalışmasıdır. E-Üniversite bilgi ve tecrübelerin paylaşılabildiği interaktif bir öğrenme modelidir.

Hayat boyu öğrenme

Eğitim ve öğretimin lisans, yüksek lisans ve doktora süreçleriyle bitmediğine inanıyoruz. Kişisel ve toplumsal gelişim için hayat boyu öğrenmeyi destekliyoruz.

Lider olma gücü kazandırma

E-Üniversite öğrencilerin sadece diploma aldığı klasik eğitim kurumlarından biri değildir. E-Üniversite olarak biz öğrencilerimizin iş ve sosyal yaşamlarında etkili ve başarılı birer yol gösterici olmasını hedeflemekteyiz.

 
Copyright 2013 E-Universite.com.tr | Her hakkı saklıdır.

SATIN ALMA EKRANI

Aşağıdaki bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bir sonraki aşamada güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Satın alınan ürün
Hedef ve İlkeler

Ürün Fiyatı: TL
Adınız
Email
Cep Telefon Numaranız
Mesajınız
Güvenlik Kodu Captcha  Resmi Değiştir
Güvenlik kodunu giriniz