E-Universite
E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite

 Kemal DEMİR- İş Adamı

E-Üniversite ile zaman problemi olmadan üniversite mezunu olabileceğim için çok mutluyum. İster evden ister işyerinden, işlerimden arda kalan zamanımda video dersleri izleyebiliyorum. Daha şimdiden çocuklarımın bile ilgisini çeken E-Üniversite’deki dersleri akşam onlarla beraber izliyoruz. Teknolojinin bu denli geliştiğini görmek ve bu yolla üniversite mezunu olabilmek gerçekten mutluluk verici. 

Metin KORUYUCU- Senarist

Fiziksel engellerin eğitim dünyasında da var olduğu bir gerçek. Bir arkadaşım vasıtası ile E-Üniversite’den haberdar olduğumda öncelikle bunun gerçek olmayacağını düşünmüştüm. Fakat ücretsiz deneme derslerini izleyip, sistemin ne kadar kolay işlediğini anlayınca fikrim değişti. Şu anda üniversite eğitimime devam ederken, işim gereği drama yazarlığı ve senaryo çalışmalarıma da devam edebiliyorum. Böylelikle eğitim hayatımdan engelleri kaldırıyorum. Bana bu fırsatı sağladığı başta E-Üniversite çalışanları olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 

Aylin HACIOĞLU- Bankacı

Bankacılık sektörünün yoğunluğundan işimden ve ailemden kalan zamanı eğitimimi ilerletmeye veremiyordum. İşten eve geldiğimde çocuklarımla ve ev işleriyle ilgilenmem gerekiyordu. Akşamları bu sebepten dolayı doktora derslerine devam etmek benim için çok zor bir süreçti. İnternet üzerinden ararken E-Üniversite’yi keşfettim. Şu anda İşletme alanında doktora programına kayıt oldum ve dersleri izlemeye başladım. Tıpkı örgün eğitimde olduğu gibi, akademik danışmanım da atandı. Böylece takıldığım konuları sorabiliyor ve ilerde başlayacak olan doktora tezime de hazırlık yapıyorum. Özellikle cep telefonumdan da dersleri takip ediyor olmam benim için büyük avantaj sağlıyor. Eve servisle giderken o akademik döneme ait dersleri izleyebiliyorum.

 
Hakan EROL – Sigortacı

E-Üniversite’ye yaptıkları reklamlar aracılığı ile ulaştım ve sistemlerini inceledim. Gerek akreditasyon kapsamlarını, gerekse diplomanın tüm dünyada geçerli olduğunu duyunca çok şaşırdım. Amerika’ya gitmeden, Amerikan üniversitelerinden yüksek lisans derecesi alabilmek artık hayal değil benim için. Finans Yönetimi programına kayıt yaptırdım ve dersleri izlemeye başladım. Evden işe gidip gelirken de dersleri takip ediyor ve e-içerikleri indirebiliyorum. Takıldığım teknik ve akademik bir konuda kariyer danışmanları hemen yardımcı oluyorlar. Daha öncesinde online eğitime vakıf olduğumdan çabuk ısınsam da, online eğitim ile yüksek lisans diploması sahibi olmak benim için bile şaşırtıcı bir durum. Özellikle dersleri kendi öğrenme hızıma göre takip ediyor olmam ve akademik düzeyde danışmanların olması bu işin eğitim ayağını da ne kadar ciddiye aldıklarını gösteriyor.

 

 

Ahmet TÜTÜNCÜOĞLU- Lise Mezunu

Türkiye’de iş sahibi olmak için ilk istenen şey üniversite mezunu olmak. Özellikle bilişim sektöründe bu problemle hep karşılaşılıyor. Ben de istediğim işe sahip olmak için üniversite mezunu olmam gerektiğinin farkındayım ama bunun için karşıma sınavlar ve ailenin geçimini sağlamak gibi engeller çıkıyor. Bu vakitsizlikten dolayı nasıl bir çözüm bulacağımı bilmezken tanıştım E-Üniversite ile. Adwords reklamı ile hayatımın değiştiğini söyleyebilirim. Eğer o linke tıklamasaydım şu anda bu sistemden hiç haberim olmayacaktı. Ama artık ben de üniversiteye gidiyorum. Mezun olduktan sonra da istediğim nitelikte bir işe sahip olacağımı düşünüyorum. Aynı anda da freelance olarak dışarıya iş yapabildiğimden dolayı benim için üniversiteye gitmek artık vakitsizlik değil. 

Copyright 2013 E-Universite.com.tr | Her hakkı saklıdır.

SATIN ALMA EKRANI

Aşağıdaki bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bir sonraki aşamada güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Satın alınan ürün
Öğrenci Görüşleri

Ürün Fiyatı: TL
Adınız
Email
Cep Telefon Numaranız
Mesajınız
Güvenlik Kodu Captcha  Resmi Değiştir
Güvenlik kodunu giriniz