E-Universite
E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite E-Üniversite
1512 Girişimcilik Aşamalı Destek Programı 2013 çağrısı 1. Aşama değerlendirme sonuçları açıklandı. Başvurusu uygun bulunan 1208 girişimciden 441’i 2. Aşama başvurusu yapmaya hak kazandı.  Kazanan girişimcileri kutluyoruz, bu adaylar 15 Temmuz-26 Ağustos tarihleri arasında İş Planı hazırlayarak 2. Aşamaya başvuracaklar. Bu süre içerisinde girişimci adaylarına İş Planı hazırlanmasına yönelik olarak online ve yüzyüze eğitim olanakları sunulacak.  Bu arada, düzenli olarak yapılacak ve TEYDEB web sitesinde duyurulacak webinerler aracılığı ile girişimcilerin 2. Aşama başvurusu ve ilerleyen süreç hakkındaki soruları yanıtlanacak.

Ekim ayında açıklanacak olan 2. Aşama başvuru sonuçlarının ardından, destek almaya hak kazanan girişimcilerin Kasım ayında şirketlerini kurmaları istenecek.

İş planlarının uygulamaya konması ve ilk ödemelerin yapılmasının Ocak 2014’te gerçekleşmesini öngörüyoruz.

Kazanamayan adayları da çabalarından ötürü kutluyor, 1512 Programının ilerde duyurulacak 2014 çağrısına ve diğer Kurumların benzer programlarına önerilerini geliştirerek ya da yeni iş fikirleri ile başvurarak girişimcilik alanındaki çabalarını sürdürmelerini bekliyoruz.

 

 

2. AŞAMAYA GEÇMEYE HAK KAZANANLAR

Copyright 2013 E-Universite.com.tr | Her hakkı saklıdır.

SATIN ALMA EKRANI

Aşağıdaki bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bir sonraki aşamada güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Satın alınan ürün
TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Programı`nda ikinci aşama sonuçları

Ürün Fiyatı: TL
Adınız
Email
Cep Telefon Numaranız
Mesajınız
Güvenlik Kodu Captcha  Resmi Değiştir
Güvenlik kodunu giriniz